Terapie Rázové vlny

Léčebná fyzikální metoda vhodná pro léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Je vhodná zejména k – patní ostruha, bolest achillovy šlachy, bolest kolene, tenisový loket, bolest ramene, bolesti zad, hojení tkání.

Tecar terapie

Léčebná fyzikální metoda vhodná pro léčbu akutních bolestivých stavů pohybového aparátu. Je vhodná zejména k – akutní bolesti zad, hojení tkání, uvolnění svalstva a pohybu v kloubu.

McKenzie metoda

Založená na aktivním zapojení klienta do léčebného plánu. Fyzioterapeuti a lékaři ji celosvětově používají pro diagnostiku a léčbu klientů převážně s problémy v oblasti páteře.

ACT terapie

Akrální koaktivační terapie využívá opory o akra horních a dolních končetin ve vývojových polohách dítěte. Terapie se zaměřuje na napřímení páteře a správné držení těla.

DNS dle prof. Koláře

Prostřednictvím technik dynamické neuromuskulární stabilizace ovlivňujeme funkci svalu v jeho posturálně lokomoční funkci (vývojové polohy) a učíme tělo fungovat nejlepším způsobem.

Metoda dle Mojžíšové

Široké využití u sportovců i u běžných klientů. Primárně byla užívána u funkčně sterilních párů a pro gynekologické diagnózy. Hlavními principy jsou mobilizace žeber a ovlivnění napětí svalů pánevního dna

Sportovní fyzioterapie

Kombinace různých metod s přihlédnutím k tréninkové či soutěžní fázi sportovce, řešení zranění a příprava pohybového aparátu na soutěžní aktivitu.

Kineziotaping

Aplikace kineziologických náplastí („tejpů“) je efektivní metodou pro fixaci kloubů a ovlivnění svalstva. Využívá se jako doplňková metoda k fyzioterapeutické léčbě.

Cvičení s pomůckami

Využitím míčů, therabandu nebo TRX lze cviky přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Pomůcky jsou vhodné pro stabilizaci těla, mobilizaci kloubů nebo k uvolnění, aktivaci či posílení svalů trupu a končetin.

Zavolejte nám

(+420) 607 511 637

Naše adresa

Žižkova 463, Kladno

Napište nám

info@fyziokladno.cz