607 511 637

Trápí vás úporné bolesti zad, kloubů, páteře či svalstva? Jste po úrazu pohybového aparátu? Máte obtíže při práci, spánku či sportovní činnosti?

je na čase vyhledat odbornou pomoc.

Pomůžeme Vám

Bolesti zad, šíje a hlavy

Dlouhodobé bolesti či akutní záněty svalů můžeme efektivně odstranit pomocí fyzioterapie a našimi rehabilitačními metodami.

Po-operační rehabilitace

Pomocí rázové vlny, Tecar terapie a fyzioterapie Vám pomůžeme rychle se vrátit do běžného života.

Sportovní zranění

Tenisový loket, natažený sval, výron v kotníku? Pomůžeme Vám v naší ordinaci s léčbou a návratem ke sportu co nejdříve.

Blokace žeber, nepříjemné bolesti kloubů či omezování přirozeného pohybu, pomůžeme řešit cíleným postupy a cvičením, které se soustředí na eliminaci příčin bolesti.

Kloubní problémy a artritida

Poškození z opakované námahy

Záněty šlach prstů, syndrom karpálního tunelu, bolesti za krkem. Časté nemoci z kanceláří. Najdeme příčinu a naučíme Vás jak se zdravě hýbat a starat o své tělo i v práci.

Analyzujeme Vaš pohyb, nalezneme příčinu akutních či budoucích problémů. Zaměříme se na změnu biomechaniky provedení pohybu a předcházení možných zranění a bolestí.

Biomechanické problémy

Jsme menší soukromá ordinace (zdravotní zařízení), kde klademe důraz na rychlé objednání klienta a celkovou navazující léčbu. O Vaši léčbu se bude starat primárně jeden terapeut, tudíž odpadává opětovné popisování stavu a ukázky cviků.

Ordinace komplexní fyzioterapie zajišťuje individuální přístup zkušených fyzioterapeutů za pomoci široké škály profesionálního vybavení. Naši terapeuti Vám krok za krokem pomohou zbavit se bolesti, dostat se do kondice a cítit se po všech stránkách opět dobře.

O Nás

Reference

Zavolejte nám

(+420) 607 511 637

Naše adresa

Žižkova 463, Kladno

Napište nám

info@fyziokladno.cz